loading

НОВИЙ OPEL ASTRA ВЖЕ ЗА 16 153 EUR

 

 

  • Нагорода "Золоте кермо"
  • Визнання "Автомобіль 2016 року"
  • Система відкривання дверей і запуску двигуна без ключа
  • Система дотримання дистанції до автомобіля попереду
  • Система попередження про небезпеку фронтального зіткнення
  • Система автоматичного паркування, оснащена камерою заднього виду
  • Світлодіодні матричні фари IntelliLux LED®


Астра в наявностіСпробуйте КОМФОРТ - Новий Opel Astra - ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ!


ВОДІЙСЬКЕ СИДІННЯ WELLNESSСВІТЛОДІОДНІ МАТРИЧНІ ФАРИ.КРАЩА У СВОЄМУ КЛАСІ СИСТЕМА ЗВ'ЯЗКУ.

ВОДІЙСЬКЕ СИДІННЯ WELLNESS.

Регульовані ергономічні передні сидіння AGR1 і водійське сидіння Wellness AGR1 обтягнуті шкірою і вирізняються функціями масажу і вентиляції — це суттєво позначається на рівні вашого комфорту. Завдяки численним функціям налаштування сидінь, новий Opel Astra привнесе додаткову зручність і комфорт у ваше повсякденне життя.

 

СВІТЛОДІОДНІ МАТРИЧНІ ФАРИ.

Бачити і бути побаченим. Світлодіодні матричні фари IntelliLux LED®1, вперше встановлені на автомобілях такого класу, дозволяють їхати з увімкненим дальнім світлом і не сліпити інших учасників руху. У поєднанні з інноваційними системами підтримки водія новий Opel Astra — це автомобіль, який гарантує відсутність стресу і підвищений рівень безпеки.

 

КРАЩА У СВОЄМУ КЛАСІ СИСТЕМА ЗВ'ЯЗКУ.

Наші оригінальні інформаційно-розважальні системи IntelliLink® забезпечують ідеальне підключення до будь-якого пристрою, будь то смартфон, планшет на базі Android або планшет на базі iOS.2 Системи Apple CarPlay™ та Android Auto™ дозволяють переносити деякі програми та їх функції з вашого смартфона на приладову панель з великими сенсорними кольоровими дисплеями діагоналлю до 8 дюймів. У Navi 900 IntelliLink®

 

перейти наверх